Незважаючи на стрімкий розвиток стоматології та пошук нових ефективних методів та засобів лікування захворювань ротової порожнини, їх поширеність залишається, як і раніше, високою. Вирішення цієї проблеми є можливим лише за умов здійснення комплексу профілактичних заходів, у тому числі проведенні санітарно-просвітницької роботи.

У рамках навчальної програми з «Профілактики стоматологічних захворювань» студентами стоматологічного факультету третього курсу 1 групи під керівництвом завідувача кафедри стоматології дитячого Оксани Годованець та доцентки кафедри Тетяни Кіцак було проведено заняття «Урок стоматологічного здоров’я» в гімназії №14 м. Чернівці.  Під час заняття особливу увагу студенти звернули на те, як правильно доглядати за ротовою порожниною, які продукти є корисними, а які шкідливими для зубів. Також проінформували школярів про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів і власне здоров’я дитини. Акцентували увагу, як саме вибирати засоби та предмети догляду за ротовою порожниною.

Необхідно зазначити високий інтерес дітей до представленої інформації та їхню готовність до співпраці, що доводить ефективність таких методів первинної профілактики стоматологічних захворювань, стимулює та робить необхідним проведення «Уроків здоров’я» в організованих дитячих колективах і надалі.