На кафедрі медичної біології та генетики відбулося перше засідання студентського наукового гуртка.

Розпочала засідання доцент кафедри Мар’яна КРИВЧАНСЬКА, яка привітала усіх присутніх із початком роботи гуртка, побажала усім гуртківцям плідної роботи на науковій ниві, успіхів на шляху до нових звершень. Куратор гуртка доцент Володимир ВОЛОШИН ознайомив студентів із багаторічною історією гуртка кафедри, його науковою тематикою, досягненнями гуртківців попередніх років, перспективами на майбутнє.

На першому засіданні гуртка обрано керівний склад(староста гуртка – студентка 20 групи Бобкович Ірина, заступник старости – студентка 2 групи Білоус Олександра, секретар гуртка – студентка 11 групи Гаїна Тетяна); проведено дослідження груп донорської крові за їх видовою приналежністю; визначено резус-фактор донорської крові; студенти розв’язували генетичні задачі на визначення груп крові, резус-фактора; проаналізовано тестові завдання із ЄДКІ, Етап 1 Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспиту з англійської мови професійного спрямування.

Очікуємо гарних результатів від співпраці всіх учасників студентського наукового гуртка на кафедрі медичної біології та генетики.