В честь цього важливого дня студенти та колектив фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету організували збір коштів для закупівлі зимових речей для ЗСУ та втілили благодійну акцію «Тримайся воїне – з нами Бог».

За 3 дні було зібрано 20 850 грн. Завдяки благодійникам захисникам було закуплено карімати, флісові балаклави, батніки, рукавиці, шапки, устілки, а також продукти харчування. Зараз кожен на своєму місці докладає максимум зусиль для нашої спільної перемоги, адже міцний тил запорука перемоги на полі бою!

Сьогодні воїни оберігають та захищають нас та майбутнє України. Гордо захоплюємося нашими воїнами. Нездоланними та безстрашними.

Щиро вдячні кожному і кожній хто оберігає рідну землю від ворога.

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Інформацію підготували декан фармацевтичного факультету Надія ПАЛІБРОДА та головний куратор фармацевтичного факультету, асистент кафедри фармації Валерія СИДОР