Студенти-першокурсники медичного факультету №1 впродовж тижня з 4 по 7 жовтня 2022 р. відвідували історико-медичний музей Буковинського державного медичного університету.

Екскурсії для студентів проводив провідний фахівець музею Володимир БІЛОУС, надзвичайно цікава та харизматична людина, з великим багажем знать та багатим досвідом. Студенти з інтересом слухали славетну історію нашого університету, його шлях розвитку, з якими видатними іменами пов’язане становлення навчального закладу.

Першокурсники почули імена, якими сьогодні пишається університет, а випускники якого, працюють у всьому світі та з гордістю називають Буковинський державний медичний університет найкращим закладом освіти України та рідною домівкою.

Музей Буковинського державного медичного університету разом з куратором відвідали: 1 група (куратор Наталія БИЦКО, доцентка закладу вищої освіти кафедри іноземних мов); 2 група (куратор Катерина ВЛАСОВА, доцентка закладу вищої освіти кафедри медичної біології та генетики); 3 група (куратор Тетяна ПРОЦАК, доцентка закладу вищої освіти кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича); 4 група (куратор Олег БОЙЧУК, асистент кафедри анатомії людини  ім. М.Г. Туркевича); 5 група (куратор Мар’яна КРИВЧАНСЬКА, доцентка закладу вищої освіти кафедри медичної біології та генетики); 6 група (куратор Богдана БАНУЛ, доцентка закладу вищої освіти кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича); 7  група (куратор Наталія ЄМЕЛЬЯНЕНКО, асистентка кафедри анатомії людини  ім. М.Г. Туркевича); 11 група (куратор Володимир ВОЛОШИН, доцент закладу вищої освіти кафедри медичної біології та генетики); 12 група (куратор Ганна ВЛАД, асистентка кафедри біофізики та медичної інформатики).