1. Сьогодні розпочала роботу VIII Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених, яка триватиме упродовж двох днів.

Учасників форуму привітав в.о. ректора закладу вищої освіти БДМУ професор Роман БУЛИК, який побажав цікавої наукової дискусії та плідної роботи. До вітань із зони бойових дій долучився Андрій БЕРБЕЦЬ, професор кафедри акушерства і гінекології БДМУ, військовослужбовець ЗСУ, який презентував присутнім відео лекцію «Психологія воєнного часу».

Зі словами вітань звернулися Віталій СМАНДИЧ, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ, депутат Чернівецької міської ради, Андрій КОРНЯКОВ – голова Студентської ради БДМУ, та голова організаційного комітету конференції  доцентка Ніна ЗОРІЙ, проректорка закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та виховання.