Сучасне життя ставить перед студентом вимогу: «Не лише знай, але і вмій». Не дарма, мабуть, кажуть, що теорія має пройти іспит практикою. Практичне навчання є невід’ємною складовою навчального процесу.

В цьому році студенти 4-го курсу фармацевтичного факультету за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» проходили практику з технології ліків на базах виробничих аптек різної форми власності міста, області та фармацевтичних заводах.

В умовах виробничих аптек ПП «Гармонія – 2000», МКП «Аптека №2», м. Чернівці та КП «Сторожинецька центральна аптека №23» м. Сторожинець.

Завдяки налагодженій співпраці БДМУ і фармацевтичних заводів АТ «Галичфарм», ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»» та ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ» студенти проходили практику в онлайн-режимі.

Отже, практична підготовка студентів передбачає формування професійної компетентності майбутнього фахівця фармацевтичної галузі та є основою професійної підготовки висококваліфікованих фахівців для роботи в аптеках та аптечних закладах України та ближнього зарубіжжя.