Студенти БДМУ – призери VII універсіади з клінічної фармакології

Упродовж 11-12 квітня на базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця була проведена VII Універсіада з клінічної фармакології у дистанційному режимі. В рамках Універсіади проведено індивідуальне конкурсне випробування, командне змагання, науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених.

В Універсіаді взяли участь 108 студентів із 10 закладів вищої медичної та фармацевтичної освіти України.

В командному змаганні за перемогу боролися 14 команд. За рішенням журі дипломами ІІІ ступеню нагороджено команду Буковинського державного медичного університету, до якої увійшли студентки 5 курсу фармацевтичного факультету Богдана Гермаківська, Марія Семчук та Інна Унгурян (керівник – професорка кафедри внутрішньої медицини Лілія Зуб).

Пишаємося талановитими студентами та чудовими викладачами нашого університету та бажаємо нових здобутків.