Основною метою Проєкту студентської ради «Teddy bear hospital» було подолання найбільшого страху дітей різного віку – білого халату, лікарями та показати як насправді працює лікар, які й для чого проводить різноманітні маніпуляції

Студенти-медики проявили свою ініціативу та створили плюшеве медичне містечко , де дітки в ігровій формі дізнаються про різні галузі медицини та надають допомогу своїм друзям – плюшевим іграшкам.

Зі слів студентів ( та з фото доказів) видно, як дітки охоче дізнаються про медичні галузі та , шо найголовніше , в їх очах не видно страху перед не таким вже й страшним білим халатом .
Teddy bear hospital- місце, де білий халат стає улюбленим елементом гардеробу, а лікарі стають найкращими друзями