Щорічно, Студентська Рада бере участь в SAIUP

Проєкті сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні, має на меті застосовувати спільний досвід США і України для розробки та втілення чотирирічного плану заходів, зміст яких полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі. Паралельно, Проект залучатиме МОН, аби уможливити ключові операційні новації для підтримки стійких змін в освіті України на національному рівні. Ініціатори, виконавці та партнери Проекту розглядають формування академічної культури загалом й академічної доброчесності як її складової зокрема як важливу складову трансформації української освітньої системи.

Місія Проєкту

Формування нової академічної культури, яка базуватиметься на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі.

Візія Проєкту

Системні зміни в українській освіті, від яких виграють всі учасники академічного процесу – студенти та учні, викладачі та вчителі, університети та школи.

Напрямки цього проєкту :
– Студентське самоврядування к забезпеченні якості вищої освіти ;
– Етичні аспекти мотивації в системі «викладач-студент»;
– Особливості реалізації принципів академічної доброчесності в системі вищої освіти;
– Формування професійної мотивації студентів в академічному середовищі ;
– Феномен позитивної мотивації до навчання соціально-психологічні чинники;
–  Мотивація до навчання як запорука академічної доброчесності.
Також в ході проєкту провели ознайомлювальну лекцію на тему академічної доброчесності та подискутували зі студентами про медичні та освітні реформи, роль плагіату в науковій роботі тощо.

Академічна доброчесність – завжди твій вибір.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *