Допомога діткам з малозабезпечених сімей, а також тим, що позбавлені батьківської любові та родинного тепла, є дуже важливою особливо у цей нелегкий час. 28  квітня 2022 року співробітники кафедри фармації завітали до Благодійного центру «Місто добра» (м. Чернівці) та подарували свіжу випічку, харчові продукти та предмети гігієни. Сьогодні у «Місті добра» перебуває близько 250 осіб, із них 130 дітей, які потребують допомоги. Співробітники кафедри поспілкувалися з малечою, а також подарували їм солодощі.

До благодійної акції долучились завідувач кафедри фармації Олег ГЕРУШ, старший викладач Аліна ПАЛАМАР та асистенти кафедри Олександр РОВІНСЬКИЙ, Валерія СИДОР, Наталія БОГДАН, Павліна ІЛАЩУК, Анастасія КЛЮЙКО.

Центр «Місто Добра» не фінансується державою, він існує лише завдяки небайдужим людям, які переймаються життям знедолених дітей!

Інформацію підготувала Федотова М.С., кафедри фармації,