VІ Міжнародна науково-практична конференція

студентів і молодих учених

«Роль і місце

студентського самоврядування у підвищенні якості освіти»

Вельмишановні студенти та молоді вчені!

Запрошуємо Вас до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Роль і місце студентського самоврядування у підвищенні якості освіти», яка відбудеться 17-19 березня 2021 року на базі Буковинського державного медичного університету».

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Студентське самоврядування як один із регуляторів забезпечення якості вищої освіти.
  2. Світові практики регулювання питань якості освіти за участі здобувачів освіти.
  3. Академічна доброчесність та якість вищої освіти.
  4. Роль студентського самоврядування у формуванні соціально-психологічного клімату закладу вищої освіти.
  5. Еколого-освітня та просвітницька діяльність студентського самоврядування.
  6. Світоглядно-аксіологічні чинники функціонування студентського самоврядування.
  7. Суспільно-гуманітарні науки як засіб формування високоосвіченої особистості.

ФОРМИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Онлайн доповідь і публікація тез.
  2. Публікація тез.
  3. Вільний слухач.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

українська, англійська, російська

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ:

Початок реєстрації з 21-го грудня 2020 року.

• Авторами та співавторами робіт (учасниками конференції) можуть бути студенти та молоді вчені (включно).
  • Конференція проходитиме в режимі Online, за допомогою сервісу відео-конференцій та онлайн зустрічей

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

• матеріали, які направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опублікованими або направленими для публікації в інші видання;
  • усі скорочення (окрім загальноприйнятих) слід розшифровувати при першому вживанні;
  • тези не мають містити таблиці, графіки, ілюстрації;
  • текст друкується у текстовому редакторі Microsoft Word (формат збереження файлу .doc або .docx), шрифт Times New Roman, формат сторінка – А4, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал 1,5, кількість знаків до 3000 з пробілами (назва тез, ПІБ авторів, назва закладу – не враховуються), відступ полів з усіх боків – 2 см.

Структура тез: Прізвище, ім’я та по батькові автора вписувати повністю, не скорочуючи; назва доповіді; науковий керівник; назва навчального закладу, де виконувалася робота; місто, країна; короткий зміст доповіді (текст тез).

Роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Редакційна колегія залишає за собою право частково редагувати матеріали, які оформлені з порушенням вимог. Оргкомітет не несе відповідальності за наукову достовірність тез.

• Регламент онлайн доповіді – до 7 хв., обговорення – 3 хв.
  • Матеріали приймаються до «01» лютого 2021 року.

Організаційний внесок відповідно до форм участі у конференції:

• Активна участь200 грн.;
  • Пасивна участь (друк тез)150 грн.;
  • Вільний слухачбезкоштовно.

Форма для реєстрації тез  https://forms.gle/ozvuVSm6ZfmE6hkb9

Організаційний комітет конференції

Буковинський державний медичний університет

Театральна площа, 2,

м. Чернівці, 58002

e-mail: studrada@bsmu.edu.ua

КОНТАКТИ:

ЗОРІЙ Ніна Іванівна

проректор з науково-педагогічної

роботи та виховання

тел. (0372) 550951;

МАТЯШОК Анастасія Анатоліївна

в.о. голови Студентської ради,

моб. тел.: +380 97 752 60 24;

НЕБОРАК Валентин Віталійович

голова студентського організаційного комітету конференції,

моб. тел.: +380 99 054 17 66