Різдво – одне з найвеличніших християнських свят. У цей світлий день вірян наповнює особлива духовна радість від народження Спасителя – Ісуса Христа. Свято Різдва символізує народження Бога. У душі кожного християнина ще з дитинства зберігаються приємні спогади.

Доц. Никифорук Т.М., викладач Скрицька Н.В. ознайомили студентів зі звичаями та традиціями святкування Різдва в Україні. Напередодні святкування Різдва Христового доц. Никифорук Т.М. та викл. Скрицька Н. В. розповіли студентам-іноземцям про традиції Різдва; головну страву на Святвечір – кутю та її приготування у різних регіонах України, а також про особливості приготування інших одинадцяти пісних страв; про символи Різдва та різдвяного столу, а саме: вертеп, зірка, хліб, сіль, свічка, часник, коляда.

Студенти із задоволенням слухали та підспівували традиційні і популярні українські колядки. З уст студентів-іноземців прозвучали найщиріші слова-привітання та побажання українською і англійською мовами з Новим роком та Різдвом Христовим!

Свята Різдва Христового очікують усі, адже це свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Ознайомлення зі звичаями і традиціями українського народу є важливою складовою духовного розвитку і зростання будь-якої людини.