Студрада БДМУ провела інтерактивний квест «Healthy hall»

21 вересня на Центральній площі студенти Буковинського державного медичного університету провели інтерактивний квест «Healthy hall», взяти участь в якому мали змогу чернівчани та гості міста.

Метою акції було проведення просвітницької роботи серед населення міста щодо ведення здорового способу життя та розвінчання найпоширеніших міфів про лікування. За ініціативи Студентської ради БДМУ було розгорнуто 8 локацій.

Учасникам акції представили декілька інтерактивних ігор. «Твоя домашня аптечка» – учасники цієї гри закидували «подушки-таблетки» в імпровізовану аптечку, а студенти розповідали городянам для чого саме потрібні ті чи інші ліки під рукою вдома. «Країна вітамінів» – чернівчани, що брали участь у цій грі, під керівництвом студентів запам’ятовували в яких овочах та фруктах містяться різні вітаміни та на які органи вони впливають. «Головний біль: локалізуй свій» – за допомогою шолома та яскравих наліпок учасники могли локалізувати свій головний біль, а студенти-медики пояснювали їм від чого залежить така локалізація болю і як його позбутися.

Також студенти продемонстрували свої знання та вміння на локації «Основи надання першої медичної допомоги» – всім бажаючим розповідали та показували як правильно проводити непрямий масаж серця та штучне дихання.

Під час проведення міні-лекцій «Вакцинація: міфи та реальність»«Антибіотики: міфи та реальність» слухачам розповіли про небезпеку відмови від вакцинацій та можливі наслідки цих дій, розвінчували міфи стосовно антибіотиків та пояснювали як правильно приймати ліки.

У наступній локації «Гігієна ротової порожнини» всіх бажаючих вчили як правильно чистити зуби та доглядати за ротовою порожниною – цим займалися майбутні лікарі-стоматологи.