Нещодавно, під час візиту до гуртожитків, адміністрація БДМУ отримала запит від студентів – внутрішніх переселенців про потребу в організації різнобічної допомоги. Ми одразу звернулися до благодійних організацій. Першими хто відгукнулись – став благодійний фонд «Ембрейс». І ось вчора студенти отримали потрібні продуктові набори та набори першої гігієнічної необхідності. Щиро дякуємо очільнику фонду Олександру Пуршазі, який відгукнувся і особисто поспілкувався зі студентами та вручив допомогу.

«Наразі в числі студентів університету – майже 50 внутрішніх переселенців. Також на базі гуртожитків БДМУ проживає частина студентів Харківського національного медичного університету. Ми уважно стежимо за потребами студентів, і, в силу можливостей, за допомогою в тому числі благодійників, будемо забезпечувати їх всім необхідним. Дякуємо благочинцям, які відгукнулися та запрошуємо до співпраці всіх охочих домомогти» – зауважує професорка Оксана Андрієць, в.о. ректора БДМУ.

Спільними зусиллями – разом до перемоги!