Студенти БДМУ брали участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Здоров‘я у мультидисциплінарному дискурсі: смислові, емотивні та наративні аспекти життя людини воєнного часу», яка проводилася у Українському Католицькому університеті, м. Львів.

Студенти спеціальності «Медична психологія» представили на форумі результати своїх наукових досліджень: Діана Попович – доповідь «Дослідження розладів харчової поведінки у студентів в умовах військового стану» (науковий керівник: викладач Вікторія Осипенко) та Массімо Галан – доповідь «Психоемоційний стан у вимірах війни» (науковий керівник: доцент Марина Тимофієва).

Активні учасники, обговорюючи свій конференційний досвід, наголошували на тому, що для них – це маленький початок великого успіху, а життя – це безкінечні сходинки до саморозвитку. «У нелегкий час для України людям вкрай необхідні психоосвіта, психологічний супровід і допомога.

Дякуємо Захисникам за можливість навчатись! Слава Україні!»