19 квітня відбулася презентаційна лекція «Власна справа: з чого почати?» спільного освітнього проєкту БДМУ та ЧНУ імені Ю.Федьковича. Учасників зустрічі привітав з початком проєкту в.о. ректора БДМУ професор Роман Булик, який побажав слухачам отримати максимум корисної інформації для ведення власної справи в майбутньому. До слів привітання долучилася також ініціаторка даного заходу професорка Оксана Андрієць.

Власне саму презентацію підготував професор Руслан Білоскурський, декан економічного факультету ЧНУ, співзасновник Schumpeter School of Innovation. Руслан Романович розповів випускникам БДМУ – лікарям-інтернам про основні моменти початку та ведення власної справи, про практичні навики опанування основ бізнесу, як вигідно «продати» якісну послугу та навчитися знаходити ринкову нішу у медичній сфері. Спочатку спікер подав теоретичну частину, а після – у формі діалогу було розібрано ряд практичних кейсів щодо тематики лекції.