Урочистості з нагоди Дня матері відбулися в Буковинському державному медичному університеті.
Зі сцени палацу Академічний присутніх привітав в.о. ректора університету професор Роман Булик, також було вручено подяки матерям Захисників та Захисниць – співробітників та студентів університету.
Дуже зворушливо було почути відеовітання для матусь від Захисників з передових позицій.
Мистецькі дарунки презентували присутнім талановиті студенти – артисти палацу Академічний – Олександра Урсакій, Ярослава Матиміш, Cерафим Педурару, Анастасія Гресько та Андрій Баблонюк, Мирослава Стабрин, Анатолій Сікора, Ірина Рейтаровська, хорова та хореографічна групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», учасники студентського тетатру БДМУ – багаторазові переможці Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів. Ведучими свята були Софія Юсипчук та Влад Данилюк.