БДМУ та центр «Ваш зір» підписали договір про співпрацю: нові можливості для студентів та викладачів
22 лютого було укладено договір про співпрацю між Буковинським державним медичним університетом та Центром мікрохірургії ока «Ваш Зір». Договір був підписаний в.о ректора БДМУ Оксаною Андрієць та директором Центру Олегом Демянишиним.
У рамках цієї співпраці студенти БДМУ матимуть можливість відпрацьовувати практичні навички у клініці, науковці університету спільно з фахівцями лікувальної установи – зреалізовувати спільні проєкти. Розширяться умови співпраці з метою покращення медичної та реабілітаційної допомоги населенню міста та області.
«Дана співпраця дозволить нашим студентам отримати цінний досвід роботи в сучасній медичній установі, а нашим науковцям – можливість ділитися досвідом та знаннями з професіоналами Центру. Переконані, що наше співробітництво буде корисним для обох сторін», – зазначила в.о. ректора БДМУ Оксана Андрієць.
На зустрічі були присутні д.мед.н. Марина Карлійчук, доцент кафедри офтальмології БДМУ та професор Тетяна Ілащук, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи БДМУ.
До слова, Центр мікрохірургії ока «Ваш Зір» є знаною медичною установою, яка надає якісні послуги у галузі офтальмології та лікування захворювань очей.