Засідання Студентської ради БДМУ відбулось 8 лютого 2023 року.
На засіданні виступила проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, з аналізом опитування студентів БДМУ у жовтні 2022 року. Члени Студентської ради мали змогу обговорити результати та сформували пропозиції щодо удосконалення проведення анкетування у березні 2023.
Затверджено в.о голови оргткомітету проведення VІІІ Міжнародної науково-практична конференції студентів і молодих учених «Вектори діяльності студентського самоврядування в системі вищої освіти», студента мф1 Романа Кужного.
Затверджено в.о голови інформаційно- правової комісії студентку мф2 Віталію Щербатюк.
В.о голови Студентської ради Андрій Корняков підкреслив значення інформаційно – правової комісії, особливо в умовах воєнного стану, з метою популяризації діяльності Студентської ради БДМУ та поширення важливої інформації на просторах соціальних мереж.

Обговорили питання ефективної діяльності студентської рад гуртожитків університету. Питання дотримання правил проживання у гуртожитках.