Позитивний імідж та як його формувати

12 червня відбулася лекція освітнього проєкту БДМУ “Академія шляхетності та етикету”.

Сьогодні спікерки – доцентка Інга Єременчук, помічниця ректора з іміджевої політики та студентка Аліна Лупуляк, членкиня іміджевого комітету університету презентували слухачам доповідь про те, як сформувати позитивний імідж.

Інга Василівна проаналізувала чинники, які впливають на формування позитивного іміджу університету і як потім хороша репутація закладу освіти впливає на професійне становлення випускника – майбутнього фахівця практичної охорони здоров’я.

Аліна зупинилася детальніше на тому, як створити власний позитивний імідж, починаючи зі студентського життя і до іміджу випускника – в подальшому успішного лікаря.

Лекція була достатньо інформативною, адже спікерки, комунікуючи, дуже доступно донесли до слухачів обрану тематику.

На завершення, лекторки дали вичерпні відповіді на питання аудиторії.

Зауважимо, що проєкт йде на канікули і продовжить роботу з вересня 2023 року.