Подарунки для новонароджених

З нагоди Дня захисту дітей професорка Оксана Андрієць зорганізувала благодійну акцію у Чернівецькому обласному перинатальному центрі для найменших чернівчан та їх мам. Оксана Анатоліївна разом з доцентами кафедри Оксаною Боднарюк та Ларисою Ринжук подарувала малечі комплекти одягу.

«Материнство та дитинство – це найкращий період у житті кожної людини. Саме тому ми маємо шанувати кожну матусю і дарувати щоденну радість та щастя кожній дитині. Дитинство має бути щасливим, радісним та безтурботним. На жаль, нині для дітей України неймовірно важкий час, адже вони на рівні з дорослими переживають і проживають війну. Діти України – тендітні і сильні водночас, адже вони займаються багатьма видами волонтерства і допомагають ЗСУ перемагати. Саме теперішні діти – це основа міцної процвітаючої та мирної країни», – зауважила Оксана Андрієць.